KAINA

Lentelėse yra nurodytos automobilių nuomos kainos, nuomojant automobilį kelionėms tik Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje. Kelionėms už Baltijos šalių ribų nuomos kaina gali didėti. Į nurodytas nuomos kainas kelionėms Baltijos šalių teritorijoje yra įskaičiuota: neribotas kilometražas, civilinis draudimas, KASKO draudimas, automobilio keleivių draudimas, 24/7 pagalba kelyje bei administracinis sutarties mokestis. Lengvųjų automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM

ATSISKAITYMAS

Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį.  Galima atsiskaityti banko kortelėmis VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD / EUROCARD, AMERICAN EXPRESS bei banko pavedimu. Išimtiniais atvejais, klientas, palikęs nustatyto dydžio užstatą banko kortele, gali atsiskaityti ir grynais pinigais.

UŽSAKYMAS

100 % garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio negalime, todėl rezervuojame Jums Jūsų pasirinktą, arba panašų automobilį. Labai stengsimės įvykdyti Jūsų pageidavimus, bet nesant galimybei, išnuomosime Jums tos pačios arba aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervuoto automobilio kainą.

DOKUMENTAI

Nuomojant automobilį, klientas pateikia šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo, klientas taip pat privalo pateikti veikiančią banko mokėjimo kortelę, kurios sąskaitoje būtų galima užšaldyti užstatą už automobilį.

DRAUDIMAS

Visi CARS4U automobiliai yra apdrausti. Automobilio transporto priemonių (Kasko) draudimas (avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais) bei Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (TPVCA) galioja geografinės Europos ribose. Ribota Nuomininko atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui - nuo 200 EUR iki 1000 EUR (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio). Draudimo kaina yra įskaičiuota į nurodytas automobilių nuomos kainas.

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.).  Jei vėluojama automobilį grąžinti daugiau nei 3 val. - apmokestinama papildoma para.

UŽSTATAS

Užstato suma (nuo 200 EUR iki 1000 EUR) yra lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystės ar trečiujų asmenų veikos atvejais. Šią sumą užšaldome (rezervuojame) kliento banko kortelės sąskaitoje. Pastaba: užstato suma gali likti užšaldyta (rezervuota) kliento saskaitoje nuo 14 iki 21 kalendorinės dienos, skaičiuojant nuo užšaldymo datos, priklausomai nuo kliento banko, kuris yra išdavęs mokėjimo kortelę.

VAIRUOJANTIS ASMUO

Vairuoti gali ne jaunesnis nei 25-ių metų asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 1 metų vairavimo patirtį. 

PAPILDOMAS DRAUDIMAS

Klientas gali sumažinti savo atsakomybę įvykus draudiminiam įvykiui iki 0 EUR. Ši paslauga papildomai kainuoja nuo 7 EUR iki 58 EUR už parą (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio ir nuomos laikotarpio trukmės).

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRĄŽINIMAS

Paimant ar pristatant automobilį iš / į mūsų biuru pristatymo mokesčių nėra. Už papildomą mokestį galime pristatyti ir paimti automobilius bet kuriame mieste Lietuvoje ir Baltijos šalyse bet kuriuo paros metu. Vilniaus ir Kauno oro uostose papildomai imamas nustatyto dydžio (12 EUR) oro uosto mokestis.

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS ANKSČIAU LAIKO

Jei išnuomotas automobilis Jums nebereikalingas ir jį grąžinate anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis Jums nėra grąžinamas, tačiau likusiu, neišnaudotu automobilio nuomos laiku galite pasinaudoti kitos nuomos metu per 12 mėnesių nuo transporto priemonės grąžinimo.

PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Techninio gedimo, avarijos atveju arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamu naudoti dėl kitų priežasčių, CARS4U suteikia kitą - pakaitinį automobilį.

AUTOMOBILIŲ ĮRANGA

Visi Cars4u automobiliai turi oro kondicionierius, AM/FM CD grotuvus, vairo stiprintuvus, oro pagalves, centrinius užraktus ir įmontuotas apsaugos sistemas.

PAPILDOMA ĮRANGA

Už papildomą mokestį, kartu su automobiliu, galime pasiūlyti išsinuomoti įvairių dydžių vaikiškas kėdutes, navigacines GPS sistemas bei 4G/LTE WiFi modemus, kurių pagalba galėsite naudotis sparčiausiu neribotu internetu Lietuvos Respublikos teritorijoje.

DEGALAI

Išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, įmamas papildomas, nustatyto dydžio (15 EUR) kuro pripildymo mokestis.

FORCE MAJEURE

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui pakliuvus į autoįvykį, ar sugedus), CARS4U  pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.